ROLAND HOLSTLAAN 985, 2624 KH DELFT
Algemeen
Ben je op zoek naar een licht en praktisch ingedeeld appartement met twee slaapkamers, balkon én berging? Dan is dit appartement op de achtste verdieping aan de Roland Holstlaan 985 in Delft zeker de moeite waard!
De woning beschikt over een royale woonkamer, een nette keuken, twee goed bemeten slaapkamers en een zonnig balkon. De ligging is gunstig: in een groene woonomgeving, nabij winkels, openbaar vervoer, TU Delft en met goede aansluiting op de A4 en A13 richting Rotterdam en Den Haag.
Het appartement is goed onderhouden, voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing en aangesloten op centrale verwarming. Warmwater is via een boiler. De actieve VvE vraagt een maandelijkse bijdrage van € 216,24 Met een gebruiksoppervlakte van ca. 74,6 m², een balkon van 10,3 m² en een externe berging van 5 m² biedt deze woning een comfortabele en complete woonervaring.
Zou dit jouw nieuwe thuis kunnen worden? Maak een afspraak – de oplevering is snel mogelijk!
Indeling
Begane grond:
Gemeenschappelijke entree met brievenbussen, bellentableau, lift en trappenhuis.
Ook is hier de externe berging terug te vinden, ideaal als opslag of voor fietsen.
Appartement
Via de voordeur betreed je de ruime hal met toegang tot alle vertrekken en drie inbouwkasten. De woonkamer van ca. 24 m² is licht dankzij de grote raampartijen en heeft voldoende ruimte voor een zit- en eethoek. Vanuit hier heb je direct toegang tot het balkon op het zuiden, een heerlijke plek om te ontspannen.
De keuken ligt aan de galerijzijde en is ingericht met een net keukenblok, voorzien van gaskookplaat, oven en opstelplaats voor de wasmachine.
De twee slaapkamers zijn beide goed van formaat. De hoofdslaapkamer ca. 13 m² bevindt zich aan de balkonzijde en biedt ruimte voor een tweepersoonsbed en grote kast. De tweede slaapkamer ca. 11 m² aan de voorzijde is ideaal als werk-, logeer- of kinderkamer. De badkamer is functioneel en voorzien van douche, wastafel en radiator. Het toilet is separaat en bereikbaar vanuit de hal.
Bijzonderheden:
Verkoop door Beleggingsmaatschappij
Deze woning wordt aangeboden door een professionele beleggingsmaatschappij en maakt deel uit van een uitpondingsproces. Dit houdt in dat de woning oorspronkelijk is aangekocht als onderdeel van een vastgoedportefeuille en nu beschikbaar wordt gesteld voor individuele verkoop.
Belangrijke clausules onderdeel van deze aanbieding
In het kader van transparantie hebben wij een aantal clausules opgenomen die onderdeel zullen zijn van deze aanbieding en van de koopovereenkomst:
• ‘As is, where is’ clausule
• Niet zelf-bewoningsclausule verkoper
• Mogelijk asbest aanwezig
• Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening
• Toelichtingsclausule NEN2580
• Project notaris van toepassing, Ligthelm & Dekker notarissen Rotterdam
Een belangrijke clausule is de “as is where is” clausule. Deze houdt in dat de woning wordt verkocht in de staat waarin deze zich op het moment van levering bevindt, inclusief alle zichtbare en onzichtbare gebreken. Wij adviseren u daarom om een bouwkundige keuring te overwegen om een volledig beeld te krijgen van de staat van de woning.
Disclaimer informatie
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Wij adviseren de koper(s) een eigen aankoopmakelaar in te schakelen. Contact gegevens van aankoopmakelaars kan je o.a. terug vinden op funda.nl