Van Oord Makelaardij

3311 LW,

Dordrecht

Dubbeldamseweg Noord 5-D

€ 209.000 k.k.

Nieuw

Kenmerken

Overdracht

  • Vraagprijs € 209.000 k.k.
  • Status Beschikbaar
  • Aanvaarding In overleg

Bouw

  • Bouwjaar 1961

Oppervlakten en inhoud

  • Woonoppervlakte 62 m2
  • Inhoud 206 m3

Indeling

  • Aantal kamers 3
  • Slaapkamers 2
  • Aantal badkamers 1
  • Aantal verdiepingen 1

Energie en isolatie

  • Energieklasse C
  • Isolatie Dubbel glas
  • Warm water Cv ketel
  • Verwarming Cv ketel

Buitenruimte

  • Type buitenruimte(s) Geen tuin

Geïnteresseerd?

Neem contact met ons op.
Email
WhatsApp
Facebook
LinkedIn
Twitter

Omschrijving

DUBBELDAMSEWEG NOORD 5D, 3311 LW DORDRECHT

Op een centrale en goed bereikbare locatie in Dordrecht ligt dit appartement aan de Dubbeldamseweg Noord.
De woning beschikt over een woonkamer met toegang tot het balkon, twee slaapkamers, een keuken, een badkamer én een separate berging.
Dankzij de efficiënte indeling en het fijne lichtinval is dit een comfortabele woning voor starters, stellen of kleine gezinnen.

De ligging is ideaal: winkels, supermarkten, openbaar vervoer en uitvalswegen bevinden zich in de directe omgeving.
Ook het centrum van Dordrecht en het Centraal Station zijn snel bereikbaar per fiets of te voet.

De woning is grotendeels voorzien van dubbele beglazing. Verwarming en warmwater via cv combiketel. Totaal heb je circa 62 m² woonoppervlakte tot je beschikking.
Een aparte berging tref je op de begane grond aan. Bouwjaar woning 1961. De VvE kosten zijn circa € 162.26 per maand.

Begane grond:
Het appartementencomplex is toegankelijk via een gezamenlijke entree met brievenbussen en intercom.
Vanuit de hal bereik je zowel de trapopgang naar de appartementen als de gang die leidt naar de bergingen.

Woonverdieping:
Bij binnenkomst van het appartement bevindt de keuken zich direct aan de voorzijde. De keuken is eenvoudig uitgevoerd en beschikt over een praktische L-vormige opstelling.

Vanuit de hal zijn twee slaapkamers bereikbaar. De hoofdslaapkamer is gelegen aan de galerijkant en heeft een oppervlakte van circa 13 m².
De tweede slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde van het appartement, is circa 11 m² groot en biedt directe toegang tot het balkon.

Daarnaast geeft de hal toegang tot de separate toiletruimte en de badkamer. De badkamer is uitgerust met een douche, wastafel en wasmachineaansluiting.
Tevens bevindt zich hier de opstelplaats van de cv-combiketel.

De woonkamer is gelegen aan de achterzijde van de woning, is prettig licht en heeft een oppervlakte van circa 20 m².
Dankzij het formaat is er voldoende ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een gezellige eethoek. Vanuit de woonkamer is eveneens direct toegang tot het balkon. Het balkon heeft een oppervlakte van circa 4 m² en vormt een fijne buitenruimte bij de woning.

Verkoop door Beleggingsmaatschappij:
Deze woning wordt aangeboden door een professionele beleggingsmaatschappij en maakt deel uit van een uitpondingsproces. Dit betekent dat de woning oorspronkelijk is aangekocht als onderdeel van een vastgoedportefeuille en nu individueel in de verkoop wordt gebracht.

Belangrijke clausules (onderdeel van de koopovereenkomst)

• ‘As is, where is’-clausule
• Niet-zelfbewoningsclausule verkoper
• Mogelijke aanwezigheid van asbest
• Rechtsgeldige koopovereenkomst pas na ondertekening
• Toelichtingsclausule NEN2580
• Projectnotaris: Ligthelm & Dekker notarissen te Rotterdam

De ‘as is, where is’-clausule houdt in dat de woning wordt verkocht in de staat waarin deze zich bij levering bevindt, inclusief alle zichtbare en onzichtbare gebreken. Wij adviseren kopers een bouwkundige keuring te laten uitvoeren om een volledig beeld van de staat van de woning te krijgen.

Disclaimer
Deze informatie is met zorg samengesteld. Er wordt echter geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Wij adviseren kopers om een eigen aankoopmakelaar in te schakelen. Contactgegevens van aankoopmakelaars zijn o.a. te vinden op funda.nl.

Media

Plattegronden

Plan een bezichtiging

Vul je gegevens in en wij nemen zo snel mogelijk contact op.

Taxatie

"*" geeft vereiste velden aan

dromen waarmaken

Deze woningen zijn misschien ook interessant!

Nieuw

Schiedam

€ 245.000 k.k.

Nieuw

Dordrecht

€ 229.000 k.k.

Nieuw

Ijsselstein

€ 550.000 k.k.

David van Oord

REGISTER MAKELAAR EN TAXATEUR EN EIGENAAR
25 jaar ervaring

Nog elke dag geniet ik van het werk wat ik mag doen. Ik spreek mensen die een grote stap in hun leven zetten. Daarbij helpen blijft fascinerend. Het zijn zulke belangrijke beslissingen. En helemaal top dat ik dat in mijn eigen IJsselstein mag doen.”


Neem vrijblijvend contact op:

030.68.68.280

david@vanoordmakelaardij.nl

Dit zal sluiten in 0 seconden

Johan Leenheer

VASTGOEDADVISEUR EN EIGENAAR
20 jaar ervaring

We laten dromen uitkomen. Daarmee helpen we mensen echt verder. Daarom neem ik graag de tijd voor onze klanten. Ze zijn met dingen bezig die hun leven totaal kunnen veranderen. Ik wil zeker weten dat ze zich goed voelen bij hun keuze en bij onze aanpak. Sinds 2015 ben ik ook mediator. Een mooie aanvulling op mijn werk.”

Neem vrijblijvend contact op:

030.68.68.280

johan@vanoordmakelaardij.nl

Dit zal sluiten in 0 seconden

Shirley van Rijswijk

MEENHORST OFFICE MANAGER

Achter de schermen moet alles kloppen; dat is precies waar ik voor zorg. Van nature ben ik een echte planner en hou ik graag een helicopterview. Geloof me; dat is elke dag een uitdaging! Net die extra aandacht naar onze opdrachtgevers doet mij elke dag glimlachen, je bent welkom op ons mooie kantoor!


Neem vrijblijvend contact op:

030.68.68.280

shirley@vanoordmakelaardij.nl

Dit zal sluiten in 0 seconden